Київська обласна служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання

05.07.2023

Київський обласний центр зайнятості пропонує громадянам ваучери на безоплатне підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня, перепідготовку чи підвищення кваліфікації. На вибір – одна з 123 затверджених професій та спеціальностей. Гнучкі форми підготовки дозволяють навчатися без відриву від роботи.

Скористатися правом можуть ті, хто має професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці навчання здійснюється закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність, за затвердженим Мінекономіки переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

У Київській області 92 заклади всіх форм власності можуть навчати за такими ваучерами. З них: 72 – це професійні (професійно-технічні) заклади та 20 – фахової передвищої та вищої освіти.

До переліку робітничих професій, затребуваних у роботодавців, входять: бетоняр, газорізальник, електромонтер, слюсар, машиніст, монтажник, монтер, муляр, провідник, продавець, молодша медична сестра (брат) із догляду за хворими, складач поїздів, комірник і штукатур.

Перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер на навчання, – тут.

Детальніше про ваучери за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Для отримання ваучера заявку можна подати онлайн або особисто звернутися до найближчого центру зайнятості.