“Культурне” дозвілля та його наслідки

04.08.2022

"Культурне" дозвілля та його наслідкиВ Ревному перед будинком культури вечорами збирається молодь. “Культурне” дозвілля супроводжується розпиттям алкогольних напоїв і залишає по собі такі неприємні наслідки.
Рівень освіти, виховання і культури нашої молоді залишає бажати кращого."Культурне" дозвілля та його наслідки
Нагадуємо: відповідно до ст.178 ч.1 КУпАП розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді тягне за собою накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
"Культурне" дозвілля та його наслідкиШановні батьки! Знайте коло знайомих та друзів своїх дітей, володійте інформацією щодо місця їх перебування у вечірній час. Не забувайте про те, що:
– якщо неповнолітньому не виповнилось 16 років, то за розпивання ним спиртних напоїв у громадських місцях і появу в громадських місцях у п’яному вигляді, правоохоронцями складається протокол на його батьків за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Після чого батьків підлітка – правопорушника чекає суд, який розглядає такі протоколи і, відповідно, виносить рішення про покарання.