11.04.2023

На черговому засіданні виконавчого комітету КП «Горянин» визначений виконавцем послуг із збирання та вивезення побутових відходів на території Гірської громади.
З 18 лютого комунальне підприємство тимчасово надавало послуги із збирання та вивезення побутових відходів. Після проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів «Горянин» надаватиме відповідні послуги протягом року, угода про це буде підписана незабаром.
У травні почнуть діяти встановлені тарифи КП «Горянин» на послуги з поводження з побутовими відходами на території Гірської сільської ради. Для споживачів багатоквартирних будинків та приватного сектору для 1 особи за 1 календарний місяць вартість послуги складатиме 30.79 гривень з ПДВ. Для інших споживачів – 249.62 гривень за 1 м3.
У період з 18 лютого, працівники підприємства вчасно та якісно надають послуги з вивезення побутових відходів для попередження погіршення санітарного та епідеміологічного стану сіл громади та підтримують порядок на контейнерних майданчиках. Дякуємо вам!