Координаційна рада з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

09.02.2024

Вчора відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.
На засіданні були присутні співробітники служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення, керівники закладів освіти, медичних закладів громади, а також депутати.
Під час засідання розглянули порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи Гірської сільської ради з питань соціального захисту дітей. Обговорювали питання моніторингу, ведення обліку даних та здійснення контролю у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі. Приділили увагу питанню проведення заходів із запровадження принципів ненасильницької поведінки в освітньому та виховному процесі, формування в усіх учасників освітнього процесу навичок толерантної поведінки, спілкування та взаємодії.