КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

06.01.2022

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад :
  • Начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера
  • Начальника відділу розвитку інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства
  • Начальника відділу капітального будівництва

Кваліфікаційні вимоги для начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (за рішення суб’єкта призначення), вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи для  начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера  в сфері бухгалтерського обліку та звітності на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності – не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги для начальника відділу розвитку інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішення суб’єкта призначення), вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи для начальника відділу розвитку інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства  на керівних посадах в сфері фінансів / економічної / інвестиційної діяльності на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності – не менше 3 років.

Кваліфікаційні вимоги для начальника відділу капітального будівництва: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішення суб’єкта призначення), вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи для начальника відділу капітального будівництва  в сфері архітектурно – будівельної діяльності на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності – не менше 3 років.

Спеціальні вимоги для всіх вакантних посад: уміння працювати з комп’ютером ((рівень досвідченого користувача), досвід роботи з офісним  пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), вміння працювати з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння працювати в команді, комунікабельність.

Для участі в конкурсі подаються документи:

– заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

– особова картка державного службовця з відповідними додатками  (затверджену Наказом Національного агентства України з питань державної служби 19 травня 2020 року № 77-20);

– одна фотокартка розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”;

– копія документа, який посвідчує особу;

-копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–   довідка про допуск до державної таємниці (у разі її наявності);

– державний сертифікат «Про рівень володіння державною мовою» або документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особи, які працюють у органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 08324, Бориспільський район, село Гора, вулиця Центральна, 5.

Додаткова інформація надається за телефоном : 0 800 300 157