1315845285046656-m1bfcyjatv-1542880416-mjup9-660

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

02.08.2021

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчий комітет Гірської сільської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення двох вакантних  посад спеціаліста – інспектора з благоустрою відділу благоустрою.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи

Спеціальні вимоги: уміння працювати з комп’ютером ((рівень досвідченого користувача), вміння роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного урядування, вміння працювати в команді, комунікабельність, толерантність.

Для участі в конкурсі подаються документи:

– заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

– особова картка державного службовця з відповідними додатками  (затверджену Наказом Національного агентства України з питань державної служби 19 травня 2020 року  № 77-20);

– одна фотокартка розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”;

– копія документа, який посвідчує особу;

– копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– довідка про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів  про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особи, які працюють у органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Додаткова інформація надається за телефоном : (04595) 3 65 22

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 08324, Бориспільський район, село Гора, вулиця Центральна, 5.