Skip to content
1

Конкурс на заміщення вакантної посади

04.10.2021

Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста – інспектора з паркування відділу паркування.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, наявність сертифікату про рівень володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Спеціальні вимоги: уміння працювати з комп’ютером (рівень досвідченого користувача), вміння роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, знання сучасних технологій з електронного урядування, знання правил дорожнього руху (ПДР) та Кодексу України про адміністративні правопорушення, вміння працювати в команді, комунікабельність, толерантність.

Для участі в конкурсі подаються документи: – заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування; – особова картка державного службовця з відповідними додатками (затверджену Наказом Національного агентства України з питань державної служби 19 травня 2020 року № 77-20); – одна фотокартка розміром 4 х 6 см; – копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; – декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; – копія документа, який посвідчує особу; – копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); – довідка про допуск до державної таємниці (у разі її наявності). Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). Особи, які працюють у органі місцевого самоврядування, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Додаткова інформація надається за телефоном : (050) 133 78 77.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 08324, Бориспільський район, село Гора, вулиця Центральна, 5.