Знайомтесь з нашою оновленою командою:
–Хомякова Ірина Ігорівна — директор ІРЦ;
– Бондаренко Ольга Андріївна — практичний психолог;
– Шмельова Катерина Вячеславівна — логопед-дефектолог.
Наш центр має сучасний дизайн і всі зручності для комфортного перебування.
Фахівці центру проводять комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, надають рекомендації для розробки індивідуальної програми розвитку для дитини з особливими освітніми потребами, надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги.
Також педагогічні працівники інклюзивно-ресурсного центру беруть участь у роботі команд психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП у закладах освіти, проводять моніторинг динаміки розвитку дитини, консультують та методично допомагають вчителям і вихователям з питань організації інклюзивного навчання, надають психологічну допомогу, проводять бесіди з батьками (законними представниками) дітей з особливими освітніми потребами.
Наш девіз «Рівні можливості для кожного!». Ми працюємо однією великою командою з управлінням гуманітарного розвитку, закладами освіти.
Дякуємо сільському голові Роману Дмитріву, депутатам та всій команді працівників виконавчого комітету та сільської ради за рішення, які вчасно приймаються і реалізовуються на користь дітей громади.
![“Комунальна установа «Гірський інклюзивно- ресурсний центр» продовжує свою роботу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-14.jpg)
![“Комунальна установа «Гірський інклюзивно- ресурсний центр» продовжує свою роботу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-11.jpg)
![“Комунальна установа «Гірський інклюзивно- ресурсний центр» продовжує свою роботу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-6.jpg)
![“Комунальна установа «Гірський інклюзивно- ресурсний центр» продовжує свою роботу](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-4.jpg)