Компостування. Лише плюси і жодних мінусів

06.09.2023

Живучи у селі, неможливо уявити свого обійстя без компостної купи, а город без компосту. Компостування одна із важливих складових культури поводження з відходами, а саме – органічними.

Переваги компостування

-Вирішення проблеми з органічними відходами з кухні  та садовими відходами з городу, що дає можливість підтримувати чистоту на ділянці;

-Екологічність. В результаті утворюється компост – універсальне добриво для рослин. З ним усе росте як на дріжджах;

-Кардинальне підвищення родючості грунту, а відтак і врожайності;

-У правильно облаштованої компостної купи відсутній запах і вона не займає багато місця;

-Не потрібно сплачувати кошти за органічні добрива.

Зараз є купа порад як облаштувати компостну купу,  широкий вибір готових компостерів, а також  арт-ідей на будь-який смак, як вписати компостну купу у власний ландшафтний дизайн.

Компостування – це як робити торт. Процес тривалий, але не складний. Якщо зробити усе по рецепту – результат перевершить усі сподівання!

Тож тим, хто ще не спробував – варто це зробити і стати справжнім садоводом-городником.