Комісія затвердила суми для відновлення будинків пошкоджених 11 листопада

04.12.2023

Відбулось засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією російської федерації проти України.
На засіданні розглянули 6 заяв мешканців громади про затвердження суми компенсації на відновлення майна пошкодженого 11 листопада.
Нагадаємо. Вранці 11 листопада внаслідок ракетної атаки в Горі були пошкоджені житлові будинки мешканців. Комісія з обстеження об’єктів пошкоджених внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією російської федерації оглянула ці будинки та склала акти обстеження.
Сьогодні ж, на підставі цих актів та заяв, члени комісії затвердили суми для відновлення будинків.