29.01.2022

Одним з важливих питань, яке просили допомогти вирішити мешканці с. Ревного під час передвиборчих зустрічей, було питання убезпечення пішохідного переходу через дорогу обласного значення, яка проходить через село.
Тоді я пообіцяв, що ми обов’язково побудуємо світлофорний об’єкт в с. Ревне.
Нами було докладено усіх зусиль, щоб перехід дороги став безпечнішим. Дякую за співпрацю та сприяння начальнику служби автомобільних доріг Руслану Ничіку. Роботи планують завершити за тиждень.
Пишаюся тим, що в селі Ревне відбулось багато позитивних змін. Зміни на краще неодмінно будуть продовжуватись. Дякую депутатам і мешканцям за підтримку й активну участь у житті громади.Коментар сільського голови Романа Дмитріва щодо облаштування пішохідного переходу в Ревному