12.03.2022

Коментар начальника управління гуманітарного розвитку Ольги Плахотнюк щодо освітнього процесу:
Освітянська родино Гірської громади!
На жаль, з 14.03.2022 року в усіх закладах освіти громади буде призупинено освітній процес.
Для збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу всі заклади громади переходять в режим простою.
ДОРОГІ ДІТИ, щоб недопустити незворотнього процесу втрати можливості отримувати освіту, повідомляю вам, що кожен, хто має доступ до Інтернет ресурсів та гаджетів може скористатися освітніми платформами, які запрацюють з 14 березня. Для зручності, посилання на платформи будуть розміщуватися на сторінці Гірської сільської ради.
Щоб організувати процес навчання для великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад bit.ly/3I05Qup.