Команди Бориспільського району змагались за перші місця у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

11.04.2024

Гаряче було одразу на трьох спортивних майданчиках. Три волейбольні команди юнаків, три команди дівчат із волейболу та шість команд з черліденгу завзято виборювали право представляти Бориспільщину у наступному етапі.

Привітати юних спортсменів долучився начальник Бориспільської РВА Руслан Дяченко та амбасадорка проєкту Олена Деревенко. Перше місце у волейболі серед юнаків виборола команда «Вороньківська сотня» Вороньківської громади.

Вороньківські дівчата також не відставали. Перше місце у змаганнях виборола команда «Воїни» Вороньківської громади.

Команди черліденгу зачарували своєю грацією і неповторними рухами. Право представляти район вибороли «Супер білки» Яготинської громади.

Вітаємо учасників змагань! А переможці, запаліть у наступному етапі!

КОВА