Команда громади “Гора” посіла 4 місце у фінальних змаганнях з волейболу на кубок Київської обласної організації ВФСТ «Колос»

29.05.2023

Команда громади "Гора" посіла 4 місце у фінальних змаганнях з волейболу на кубок Київської обласної організації ВФСТ «Колос»Волейбольна команда громади “Гора” брала участь у фінальних змаганнях на кубок Київської обласної організації ВФСТ «Колос» серед команд сільських, селищних та міських об’єднаних територіальних громад.

На груповому відборі наші гравці здобули дві блискучі перемоги над командами Мирного і Броварів та вийшли у фінал.

У фіналі ж “Гора” змагалася з волейболістами Переяслава, Борисполя та Білої церкви. Потужна гра з потужними командами. В результаті після запеклої боротьби наші посіли 4 місце.

Пишаємось нашими гравцями і бажаємо подальших досягнень!