12.04.2024

Чарівні дівчата з команди «Dream Team» з черліденгу взяли участь у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Яготині і зайняли 3 почесне місце!
Загалом виступали 6 команд з черліденгу із сусідніх громад, які у підсумку розташувалися так:
– Бориспільська громада – 6 місце;
– Дівичківська – 5 місце;
– Золочівська – 4 місце;
– Гірська – 3 місце;
– Пристолична – 2 місце;
– Яготинська – 1 місце.
Невтомна наставниця команди Світлана Пархоменко розкрила у своїх вихованок неперевершену грацію, майстерність та почуття ритму. Працівниці Гірського центру культури та дозвілля власноруч пошили яскраві костюми та зробили образи дівчат.
Для наших дівчат це був дебютний виступ, тож 3 місце – потужний результат. Немає сумнівів, що попереду у «Dream Team» ще багато спортивних арен та перемог!
Дякуємо учасницям команди за гідне представлення громади, наставниці за терпіння та підготовку команди, батьківській групі за шалену підтримку! Дякуємо усім, хто допомагав та сприяв організації участі у змаганнях!
Команда «Dream Team» з черліденгу взяли участь у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Яготині і зайняли 3 почесне місце! Команда «Dream Team» з черліденгу взяли участь у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Яготині і зайняли 3 почесне місце! Команда «Dream Team» з черліденгу взяли участь у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Яготині і зайняли 3 почесне місце!