Skip to content
1

КМУ: монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом ,,гроші ходять за дитиною”

07.06.2023

Уряд запустив програму монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом ,,гроші ходять за дитиною”. Змінено механізм і систему надання послуги з оздоровлення та відпочинку  дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Відтепер держава виплачуватиме батькам кошти, на які ті зможуть самостійно придбати путівку для дитини у табір оздоровлення і відпочинку.
Щоб отримати кошти, батькам (або особам яка його/її замінює) достатньо відкритки спеціальну картку в «ПриватБанк», на яку буде зараховано 14 165 грн на кожну дитину.
Далі – обрати табір в карпатському регіоні з переліку закладів вищої категорії і придбати путівку.
Наразі батьки можуть самостійно перевірити себе у переліку отримувачів коштів, а також обрати та забронювати путівку до закладу оздоровлення та відпочинку за посиланням: https://bit.ly/43AAKVj
Детальна інформація щодо надання послуги  https://bit.ly/3otJP3v

КМУ: монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом ,,гроші ходять за дитиною" КМУ: монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом ,,гроші ходять за дитиною" КМУ: монетизації послуги дитячого оздоровлення та відпочинку за принципом ,,гроші ходять за дитиною"