2d6a027-karantyn

Карантин продовжено не в усіх закладах освіти

15.04.2021

Із 19 квітня відповідно до протоколу № 8 комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Гірської сільської ради,  освітній процесдозволено відновити у Ревнівському ЗДО “Барвінок” та Гірському ЗПО “СТАРТ”.

Враховуючи клопотання завідуючої Ревнівським ЗДО «Барвінок» Тетяни Гуменюк та директора Гірського позашкільного закладу освіти «Старт» Тетяни Петренко, у даних навчальних закладах освітній процес буде відновлено. У ЗПО “СТАРТ” поки що дозвіл дали відновити навчання лише за спортивно-оздоровчим напрямком.

У всіх інших закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Гірської громади заборону на  відвідування продовжено до 23 квітня. Здобуття освіти учнями 1-11 класів і надалі відбуватиметься з використанням дистанційного навчання.