Із вересня на Київщині оголосять аукціони з приватизації об’єктів держмайна

18.08.2022

З вересня 2022 року на Київщині оголошуються аукціони приватизації державного майна відповідно до закону №7451. Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

На приватизацію буде виставлено державне майно, що не входить до переліку об’єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Крім того, бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об’єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України в Київській області.

Зразок листа про ініціювання приватизації об’єктів державної форми власності

Перетворення непрацюючих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності в регіоні. Приватизація – це ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є вирішальним фактором для економічного відновлення регіону.

Перелік доступних об’єктів для приватизації в Київській області, а також детальна інформація про них тут