Юлія Дармограй – координатор активних парків!

31.08.2021

Юлія Дармограй – координатор активних парків!Перше заняття від координатора активних парків відбудеться 2 вересня о 17.00 год. в парку «Ошитківський».
Гірська сільська рада та відділ культури, спорту та інформування управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення активно сприяють реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» відповідно до Указу Президента України від 17 грудня 2020 р. № 574 «Про започаткування соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та постанови Кабінету Міністрів України від 07.04.2021 № 326 «Про затвердження Положення про соціальний проект «Активні парки – локації здорової України». Для цього в Гірській громаді визначено координатора активних парків Юлію Дармограй.
Головною метою координатора є забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.
Для цього Юлія буде проводити заняття з оздоровчої рухової активності. Вона навчить правильно виконувати фізичні вправи, відкоригує їх, і, за потреби, надасть додатковий необхідний інвентар.
Юлія – щира і привітна дівчина з активною життєвою позицією. Відвідавши її заняття хоча б один раз, ви обов’язково прийдете ще!
В подальшому слідкувати за анонсами занять можна із сторінки у фейсбук «Активні парки Гірської громади» https://www.facebook.com/groups/2692367371056076/?ref=share