Італійські тренери з міні регбі завітали до громади

18.10.2023

Італійські тренери з міні регбі Якобо Веронеллі та Стефано Кіоллі завітали до нас, щоб подивитись як розвивається регбі у громаді та які є умови для тренувань. Знайомив італійців з громадою наш тренер регбіст Олег Залізний.
Сільський голова Роман Дмитрів подякував гостям за візит, за міжнародну підтримку України та розповів про розвиток спорту і зокрема регбі у громаді. Голова запросив італійців на власні очі побачити майданчики де відбуваються тренування та зазначив: “Ми будемо раді конструктивній критиці щодо покращення умов тренування та підходів до тренування. Погляд зі сторони важливий для нас”. Він додав також, що у громади є великі амбіції для розвитку регбі і мета – повноцінне поле з необхідними умовами для проведення змагань регіонального рівня.
Якобо і Стефано були приємно вражені рівнем розвитку регбі у нас. Вони зауважили, що рівень такий же як в Італії, хоча Україна на світовій арені не є в авангарді з цього виду спорту. Тренери самі пограли з юними регбістами та відзначили величезний потенціал у наших гравців. Італійці планують створити та тренувати дитячу регбійну команду у Бородянці та у перспективі, можливо, залучать до неї і наших дітей.