Інструктивна нарада педагогів з протидії насильству

16.02.2022

Інструктивна нарада педагогів з протидії насильствуЗ метою удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству 15 лютого відбулася інструктивна нарада «Забезпечення прав дітей, які постраждали від домашнього насильства та створення дієвого механізму надання допомоги та захисту таким особам» для працівників закладів освіти Гірської ОТГ( керівників закладів освіти, педагогічних працівників, психологів, соціальних педагогів, заступників з виховної роботи, класних керівників).
Ірина Орел, керуюча справами виконавчого комітету Гірської сільської ради, говорила про нормативно-правові документи, які стосуються дотримання прав осіб, які постраждали від домашнього насильства. Вона акцентувала увагу на діяльності закладів освіти щодо запобігання та протидії проявів насильства, а також зупинилась на заходах що стосуються забезпечення соціального захисту дітей в громаді.
Олександр Чабан, начальник відділу цивільного захисту, разом з Ярославом Шумко, дільничним офіцером громади, – інформували присутніх з покроковим алгоритмом дій у випадку виявлення будь-яких форм насильства.
Управління гуманітарного розвитку та відділ освіти Гірської сільської ради дякує доповідачам за необхідну, корисну і важливу бесіду.