![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-18-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-42-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-5-300x225.jpg)
26 січня начальник Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради Вячеслав Жила разом з головним спеціалістом Управління Володимиром Пташинським, інспектували .
Станом на 26 січня 2022 року у приміщеннях груп фарбують стіни. Встановлюють двері. В приміщеннях завершують встановлення світильників. В санвузлах розпочали встановлення сантехніки.
В приміщенні харчоблоку продовжують монтаж обладнання.