![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-7-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-7-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-4-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/5-3-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/6-1-300x225.jpg)
![Інспекція виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/7-1-300x225.jpg)
Начальник Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вячеслав Жила разом з технічним директором ПАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» Анатолієм Гаврилюком інспектували виконання робіт по капітальному ремонту Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка».
Станом на 12 січня 2022 року у приміщеннях груп завершили улаштування чистих підлог (ламінат) і завершують встановлення світильників. Відбувається фарбування стель і грунтування стін.
В приміщенні харчоблоку встановили вентиляційну систему і приступили до монтажу обладнання.