![Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-6-300x225.jpg)
![Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-3-300x225.jpg)
![Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-2-300x225.jpg)
![Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-300x225.jpg)
![Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-19-300x225.jpg)
Станом на 08 грудня 2021 р. відбувається благоустрій та планування території. Розпочали монтаж огорожі території садочку на вулиці Тургенєва. Приступили до улаштування фасаду овочесховища та котельні.
Продовжується улаштування інженерних мереж: електро-, водопостачання та каналізації.
В приміщеннях груп проводять підготовчі роботи для покриття чистих підлог. В санвузлах на підлогу вкладають облицювальну плитку. Тривають роботи з монтажу огорожі сходових клітин.