Skip to content
1

Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»

10.11.2021

Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка» Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка» Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка» Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка» Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка» Інспекція проведення робіт по капітальному ремонту в Гірському закладі дошкільної освіти «Берізка»
На будівництві задіяні 35 працівників. Приступили до фарбування фасаду. Відбувається шпаклювання стін і улаштування гіпсокартону на стелі. Вкладають облицювальну плитку в санвузлах та на сходових маршах. Здійснили запуск системи опалення.
За слів голови правління ПрАТ «БКБМ» Ігоря Шалімова, з 15 листопада розпочнуть благоустрій території садочка. Зніматимуть старе асфальтове покриття, демонтують павільони. До кінця року планують впорядкувати зовнішні мережі, улаштувати тротуарну плитку та підготувати бетонну основу для дитячих майданчиків. Планується також встановлення відеонагляду та нового паркану.
Крім цього, Ігор Шалімов наголосив, що внутрішнє оздоблення садочка закінчать, як і планувалося, до 29 грудня цього року.