Інформація з відеозвернення Романа ДМИТРІВА від 18.04.2022 щодо режиму світломаскування

18.04.2022

Відповідно до наказу від 14.04.2022 року №10 Бориспільської районної військової адміністрації Київської області “Про встановлення спеціального режиму світломаскування” в Гірській громаді:

– дозволене вуличне освітлення в населених пунктах у штатному режимі;
– внутрішнє освітлення будівель у населених пунктах має бути зведене до мінімуму.

Зважаючи на клопотання старост сіл Мартусівка та Ревне, а також враховуючи думку мешканців, вуличне освітлення в цих селах ввімкнене не буде.

❗Зважаючи на клопотання командира і старших груп добровольчого об’єднання №1 Гірської сільської територіальної громади, починаючи з 18 квітня, вуличне освітлення ввімкнуть лише в Горі.

❗Зверніть увагу: внутрішнє освітлення будинків в усіх селах громади має бути зведене до мінімуму.

Дякуємо за розуміння!
Слава Україні та ЗСУ??