0-02-0a-c025f85c142b9b1e9f2e3f37288f1159662556a09eb4e3b7100dfccd9066873a_1c6d9e4dccc3d8

Інформація щодо утримання кладовища та виділення місць під поховання

19.05.2020

28 лютого 2018р. Гірською сільською радою було прийнято рішення Про затвердження Положення про функціонування та утримання кладовищ в с.Гора

На стенді біля в’їзду на кладовище розміщена інформація щодо виділення місць порядку поховання та виготовлення та встановлення намогильних споруд, а також правила руху транспортних засобів по території кладовища.

Щодо відведення місця під поховання

Право на поховання на кладовищі надається жителям села Гора, які зареєстровані та проживають на території села. В інших випадках право на поховання надається рішенням виконавчого комітета Гірської сільської ради.

За зверненням виконавця волевиявлення померлого або особи, яка взяла на себе зобов’язання поховати померлого, на території кладовища безоплатно виділяється місце для поховання померлого.

За бажанням одного з родичів (чоловіка, дружини, батька, матері, дітей, сестри, брата, діда, баби, онуків) для поховання двох чи більше  померлих безоплатно виділяється місце для родинного поховання (за рішенням виконавчого комітета).

Щодо послуг, які надає КП «Горянин» та Гірська сільська рада
Функціонування та утримання кладовищ с. Гора забезпечує – Гірська сільська рада та її виконавчий комітет.
КП «Горянин» має автобус, який можна орендувати. Для цього необхідно написати заяву та оплатити дану послугу.

Додатково інформуємо

В КП «Горянин» не має підрозділу чи людей, які б займались наданням ритуальних послуг. Ярмак Олександр не має ніякого відношення до виділення місць чи утримання кладовища.

Додаємо контакти організацій, які надають послуги в районі:

• 096 641 52 58 ПП Андрєєв В.В. м. Бориспіль
  • 04595 51062 ритуальне бюро КП «ВУКГ»