Skip to content
1579594987_img_5467

Інформація щодо поводження з побутовими відходами

21.01.2020

Шановні горяни!

Закликаємо не виносити габаритні відходи до майданчиків, де встановлені контейнери для сортованих відходів та не викидати пакети з побутовими відходами до урн для дрібного сміття!

Хочемо нагадати, що в нашому селі на початку 2019 року Гірською сільською радою було облаштовано майданчики та встановлено контейнери для сортованого сміття та несортованих побутових відходів, а саме по вул. Бориспільській (біля зупинки «Гора»), Толстого, Центральна 20 та по вулиці Науки.

Ці контейнери дають змогу швидко утилізувати сортовані побутові відходи (папір, скло, пластик).

Комунальне підприємство «Горянин» робить все, щоб вчасно вивозити побутові відходи, якихстає у багато разів більше. Наразі існує велика проблема – мешканці зносять своє габаритне сміття до майданчиків для сортованого сміття та зносять пакети з побутовим сміттям до урн для дрібного сміття, але це робити ЗАБОРОНЕНОвивезення габаритних відходів у населення здійснюється на платній основі.

Сільською радою в місцях створення стихійних сміттєзвалищ, біля майданчиків для сортованого сміття та урн для дрібного сміття будуть періодично встановлюватись камери пастки для відслідковування осіб, які скидають біля них габаритні відходи.

Такі особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).»

Дякуємо всім хто підтримав ініціативу Гірської сільської ради щодо сортування сміття та просимо долучитись!

Закликаємо Вас не засмічувати рідне село!

Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!

Зробимо наше село чистим та комфортним разом!