Інформація щодо погодних умов у Києві та Київській області

19.03.2022

Наразі у столиці та Київській області спостерігається загазованість повітря, пов’язана з погодними умовами, що сприяють накопиченню забруднюючих речовин на поверхні землі.
Смог сьогодні не є причиною для паніки у суспільстві ?
Так, станом на 07:00 ранку 19 березня у Київській області не зафіксовано пожеж в екосистемах, у Зоні відчуження та поблизу ЧАЕС ☑️
Для довідки: протягом доби 18 березня вогнеборці ДСНС у Київській області ліквідували 21 пожежу на відкритих територіях❗❗❗, а саме загорання трав’яного настилу, які були спричинені необережним походженням з вогнем громадян.
Тому вкотре попереджаємо! Випалювання сухостою та сміття завжди негативно впливає на довкілля та здоровя людей. Сьогодні ж, це ще й злочин, який прирівнюється до диверсії!
Тому рятувальники закликають громадян припинити таку практику і не навантажувати наші підрозділи ще більше під час війни!
Повідомляє ДСНС України