ІІ пленарне засідання чергової 67 сесії Гірської сільської ради

26.01.2024

У Мартусівському будинку культури відбулось ІІ пленарне засідання Гірської сільської ради. Зареєстровані 18 з 22 депутатів. Присутні депутати Бориспільської районної ради, військові, жителі громади. Забезпечені заходи безпеки.
У порядку денному цього засідання 3 питання.
Першим розглядали питання про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Гірського сільського голови Дмитріва Романа Миколайовича. Після тривалого обговорення цього питання, процедурним голосуванням була обрана лічильна комісія, яка визначила форму бюлетенів та затвердила порядок таємного голосування.
Отже, результати такі:
“За” висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Гірського сільського голови проголосували – 10.
“Проти” – 7.
“Утримався” – 1.
Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування” повноваження сільського, голови можуть бути припинені достроково за рішенням прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради (тобто 15 голосів).
Таким чином, рішення про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Гірського сільського голови не прийняте.
Інші два питання порядку денного стосувалися надання субвенції двом військовим частинам. Депутати обговорювали питання, але до голосування не дійшли: у засіданні сесії оголошена перерва. Після додаткового опрацювання питання про субвенції, народні обранці зберуться на ІІІ пленарне засідання цієї сесії.
❗У відео присутня ненормативна лексика! 18+!!!