0-02-0a-5464c9b4238bf293b7edccb59226d2cb4f3f5171ed30a2ed4ba82e87e9afdc8b_ef514d40

Який медзаклад фінансуватиме Гірська громада

21.01.2021

У якому медичному закладі отримують медпослуги жителі Гірської об’єднаної громади дізнаватимуться депутати. Питання щодо співфінансування КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» відправлено на доопрацювання.

На сесії Гірської сільської ради депутати обговорили питання надання медичної субвенції КНП «ББЛІЛ». Оскільки даний мед заклад більше не фінансується з Бориспільського районного та міського бюджетів, постає питання його утримання об’єднаними громадами. На даний час відомо, що Гірська громада має надавати допомогу на утримання лікарні у вигляді медичної субвенції у розмірі 700 тис. грн. на рік. Дана сума розрахована відповідно до кількості населення громади.

За роз’ясненням заступника голови , Михайла Шкуріна, наразі є два варіанти співфінансування лікарні сусідніми громадами, проте до обох них є чимало зауважень. Зокрема постає питання чи дійсно жителі Гірської громади у більшості випадків користуються послугами даного мед закладу чи їдуть за допомогою до столиці.

Депутати вирішили вивчити це питання більш детально. До його вивчення будуть залучені жителі громади, оскільки саме люди є отримувачами медичних послуг у КНП «ББЛІЛ».