Skip to content
10

Як вирішити питання зайнятості за допомогою електронних засобів – Київський обласний центр зайнятості інформує

16.08.2022

До якого центру зайнятості подати заяву на реєстрацію?

В умовах воєнного стану, згідно з Законом України «Про зайнятість населення», для отримання статусу безробітного особа, яка шукає роботу, може звернутися до будь-якого територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, будь-якими доступними їй засобами комунікації, у тому числі електронними, із заявою про надання статусу безробітного.

При цьому вона має розуміти, що основним завданням служби зайнятості, а її обов’язком буде пошук підходящої роботи та працевлаштування.

Внутрішньо переміщені особи (щоб не змінювати своє місце знаходження для майбутнього працевлаштування) мають звертатися із заявою про надання статусу безробітного до центру зайнятості за місцем проживання (п. 17 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого Постановою КМУ від 19 вересня 2018 р. № 792).

Якщо ви перебуваєте на території бойових дій або на тимчасово окупованій території:

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через “Дія” або заповніть заяву про надання/поновлення/призначення статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю через чат-бот

2. У разі неможливості заповнити заяви онлайн або з метою отримання документального підтвердження  роздрукуйте, заповніть та підпишіть ці заяви, сфотографуйте їх та відправте нам на електронну пошту. У темі листа обов’язково вкажіть слово «реєстрація» і напишіть прізвище, ім’я, по батькові.

Або заповніть заяву про надання/поновлення/призначення статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю через онлайн-анкету

Покрокова інструкція щодо реєстрації безробітних за посиланням

 Як вирішити питання зайнятості за допомогою електронних засобів?

Портал Дія пропонує клієнтам служби зайнятості скористатись гідом з державних послуг

Наразі вирішити питання стосовно зайнятості можливо самостійно, необхідно лише перейти за відповідним посиланням:

Статус безробітного

Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості

Припинити реєстрацію безробітного

Допомога по безробіттю

Підтвердження стажу в установах, розташованих на тимчасово окупованій території

Підтвердження стажу для призначення пенсій на пільгових умовах

Довідка про нарахування допомоги по безробіттю

Довідка про облік у статусі безробітного у центрі зайнятості

 

Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо і за допомогою чат-боту Київського обласного центру зайнятості та телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості:

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін на ринку праці Київщини на наших Фейсбук-сторінці,  Інстаграм-сторінці, на сайті Київського ОЦЗ.