Як підготувати дитину до нового навчального року

30.08.2023

Скоро до школи і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів, про які треба подбати. Найважливіший із них – безпека дітей.

Поради для батьків підготували в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Налаштуйте дітей на сезон навчання:

1. Прокидайтеся та лягайте відпочивати раніше всією родиною.
  2. Переберіть одяг: розкладіть шкільні речі по поличках.
  3. Складіть портфель, зробіть бейджик з іменем дитини, контактами батьків, опікунів чи близьких.
  4. Підготуйте місце для навчання.

Подбайте про безпеку:

1. Кілька разів пройдіть із дитиною дорогою до школи. Зверніть увагу, де на шляху є укриття.
  2. За можливості зайдіть до школи. Дітям важливо відчути й побачити місце, де вони будуть навчатися. Відвідайте класи, їдальню тощо.
  3. Якщо дитина навчатиметься онлайн, поясніть її дії під час повітряної тривоги.

Стосунки з однокласниками:

1. Організуйте з ними зустріч онлайн, дайте дітям час поспілкуватися.
  2. Створіть онлайн-групу для неформального спілкування учнів.

Більше порад можна переглянути за посиланням.

Знаходьте більше інформації та порад на сайті www.howareu.com.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Зміст матеріалів кампанії є винятковою відповідальністю ГО «Безбар’єрність» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.