“Я Подарую та Здивую!”

11.01.2022

"Я Подарую та Здивую!" До 5 січня у Гірській громаді тривала благодійна акція до Різдвяних свят “Я Подарую та Здивую!” для дітей з багатодітних сімей чи з сімей у складних життєвих обставинах, а також для самотніх бабусь та дідусів.
До акції долучилися депутат Бориспільської районної ради Альона Скіченко, Гірська сільська рада, Служба у справах дітей, а також усі ті, хто хотів зробити приємне.
Три тижні усі охочі збирали сюрпризи-подарунки і солодощі. Альона організувала проведення цікавих майстер класів: діти робили новорічні прикраси, готували піцу, випікали круасани. Усе для того, щоб всі в Гірській громаді відчули Різдвяні свята і добро, які вони несуть, щоб повірили у мрію і казку, щоб відчули радість і підтримку. На виручені кошти від проведених майстер класів придбали необхідні речі.
Загалом близько 50 людей (дітей та людей похилого віку) отримали подарунки до свят."Я Подарую та Здивую!"
Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до цієї акції! Дякуємо дітям та батькам школи Spring Up Бориспільська приватна гімназія, дітям і батькам, які готували подарунки, вчителям і вихованцям Мартусівської початкової школи, усім, хто відвідав майстер класи і долучився до їх проведення. Щиро вдячні Альоні Кірієнко, Вікторії Собчук, Надії Плис, Юлії Новак, Наталії Яворській, Аллі Черновій, Любові Шатохіній, Альоні Чернюк, майстриням хенд-мейд, кафе «Браво», піцерії «Флоренцо», кав’ярні-пекарні «Парасоля», учасникам вайбер-групи «Зроби добро», адміністраторам вайбер-групи “Гора Реклама 2021” і депутатам сільської ради, які долучились до акції. Дякуємо також тим феям і чарівникам, які бажають залишатись невідомими. Ми вдячні також майстрам фотографам, які залишають для нас чудові спогади – Тетяні Шиян і Вікторії Щербині."Я Подарую та Здивую!"
Окрема подяка Альоні Скіченко, адміністратору вайбер-групи «Зроби добро».
Ми неймовірно вами пишаємось! Адже завдяки вам діти і дорослі вірять у дива і в те, що цей світ не без добрих людей, а ви самі знаєте, як це приємно подарувати маленьке диво.