Громадське обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської сільської територіальної громади

12.12.2022

Виконавчий комітет Гірської сільської ради інформує, що стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської сільської територіальної громади відбудеться «29» грудня 2022 року.

Для участі у стратегічній сесії запрошуються представники:

• локальних територіальних громад (старости округів, депутати),
  • ключових спільнот громади (лідери громадських організацій, активісти та зацікавлені громадяни),
  • заінтересованих сторін (бюджетоутворюючі підприємства, організації, установи та фонди, що сприяють розвитку територіальної громади)

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я сільського голови (Дмитрів Р.М.)  за адресою: 08324 Київська обл.,  Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5 та на e-mail: silrada_gora@ukr.net з «12» по «22» грудня 2022 року. Форма заяви додається.

Заява на участь

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії, які будуть проінформовані про місце і час проведення заходу за п’ять робочих днів до визначеної дати.