Громадське обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської сільської територіальної громади

27.12.2022

Виконавчий комітет Гірської сільської ради інформує, що у зв’язку з тим, що заяви на участь не надійшли, стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Гірської сільської територіальної громади перенесена і відбудеться 27 січня 2023 року.

Для участі у стратегічній сесії запрошуються представники:

локальних територіальних громад (старости округів, депутати), ключових спільнот громади (лідери громадських організацій, активісти та зацікавлені громадяни), заінтересованих сторін (бюджетоутворюючі підприємства, організації, установи та фонди, що сприяють розвитку територіальної громади).

Виконавчий комітет Гірської сільської ради також повідомляє, що термін подачі заяв на участь у стратегічній сесії продовжений до 20 січня 2023 року включно.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я сільського голови (Дмитрів Р.М.) за адресою: 08324 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, буд. 5 та на e-mail: silrada_gora@ukr.net з 12 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року. Форма заяви додається.

Заява на участь

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії, які будуть проінформовані про місце і час проведення заходу за п’ять робочих днів до визначеної дати.