14.02.2024

Громадяни, які мають статус “діти війни” та малозахищені верстви населення отримали адресну допомогу у вигляді продуктових наборів.
Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради щиро дякує за прояв милосердя і чуйне ставлення до мешканців нашої громади організаціям-донорам Humana People to People Ukraine, Human Bridge Sweden, Humana People to People Baltic (БФ “Олива”) за благодійну допомогу.
Під час війни, у період кризи особливо важливо прагнення зробити непросте життя малозабезпечених людей захищеним.

Громадяни, які мають статус "діти війни" та малозахищені верстви населення отримали адресну допомогу у вигляді продуктових наборів Громадяни, які мають статус "діти війни" та малозахищені верстви населення отримали адресну допомогу у вигляді продуктових наборів Громадяни, які мають статус "діти війни" та малозахищені верстви населення отримали адресну допомогу у вигляді продуктових наборів

Відділ соціального захисту