Готуємось но нового навчального року!

08.07.2022

Готуємось но нового навчального року!Сьогодні відбулася нарада керівників органів управління освітою за участю директорів та заступників ЗЗСО, юриста та економіста.
Війна вносить свої корективи в організацію навчального процесу. Необхідні умови очного навчання – наявність укриття в закладі, можливість безпечного та своєчасного переміщення учнів з навчальних кабінетів в укриття в разі повітряної тривоги. Тому важливим питанням було обговорення організації навчального процесу у 2022-2023 році у різних форматах (комбінованому, дистанційному, очному).
Наступним питанням наради була організація профільного навчання 10-11 кл., приведення у відповідність назв закладів загальної середньої освіти та розроблення нової редакції Статутів.
Наразі, з метою ефективної організації навчального процесу, при виконавчому комітеті Гірської сільської ради працюють відповідні комісії, до яких залучені представники ДСНС, відповідальні за цивільний захист в громаді, керівники закладів освіти, керівники органів управління освітою, які комплексно вивчають дане питання.