Гора найбільше потерпала через сильні пориви вітру у п’ятницю

05.06.2023

Гора найбільше потерпала через сильні пориви вітру у п’ятницю: впалі дерева місцями спричинили обрив дротів лінії електропередач і відсутність електропостачання внаслідок цього.
Зокрема:
– На дитячий майданчик біля гуртожитку по вулиці 8-Березня впала тополя;
– На вулиці Лісова на проїжджу частину впали 2 акації;
– На кладовищі на вулиці Лісова ясень і дуб. Пошкоджень могил немає;
– Вулиця Аеропортівська на проїжджу частину дороги впав дуб;
– На виїзді з Гори біля ресторану Грін Вілла – тополя;
– На трасу між Мартусівкою і Горою – 2 тополі;
На багатьох вулицях села з дерев впали гілки різного розміру (Грушевського, Толстого, Центральна, Мічуріна, парк Ошитківський).
До ліквідації наслідків негоди були залучені працівники КП “Горянин”, МПО та муніципальної охорони, які працювали в посиленому режимі та оперативно усе прибрали.
В Затишному на лінію електропередач також впала велика гілка з дерева, що спричинило обрив електродротів. Ремонтна бригада ДТЕК відновила електропостачання.
Просимо власників і користувачів земельних ділянок, фізичних та юридичних осіб слідкувати за станом зелених насаджень біля ліній електропередач, вчасно проводити обрізку, не саджати дерева в межах охоронних зон електропередач.
Дякуємо працівникам КП “Горянин”, МПО, муніципальної охорони за оперативну, якісну, злагоджену роботу на користь громади.