Шановні мешканці Гірської громади!
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє:
У зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо грипу птиці в світі, зокрема в країнах, що межують з Україною, з метою запобігання розповсюдження цієї хвороби на території нашої країни, просимо не допускати контакту домашньої птиці з дикими птахами, не допускати домашню птицю до відкритих водойм, уникати обробки мисливських трофеїв на території приватних дворів та згодовування відходів від таких трофеїв домашнім тваринам та птиці.
![2 2](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/elementor/thumbs/2-8-phbc56t496ohi8l236qeq1h7d4xlflnd025wvr068w.jpg)