![Гірський заклад дошкільної освіти "Берізка" отримав генератор](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-9-300x225.jpg)
Гірська сільська рада, колектив закладу, батьки вихованців дякують за подарований генератор, завдяки якому є можливість організувати повноцінну роботу закладу на час відсутності електроенергії. Наявність генератора дозволяє також не боятись загрози з боку російської федерації, яка намагається вивести з ладу критичну інфраструктуру.
Дякуємо Lions Clubs International MD103 FRANCE за чуйність, турботу про дітей, увагу до проблем закладів освіти.
Ваша підтримка дає нам сили подолати усі труднощі, пов’язані з війною.
Разом переможемо!