Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади за проявлену активну громадянську позицію, турботу і всебічну волонтерську допомогу, за патріотизм, щире серце та небайдужість, за тісну та плідну співпрацю.
Допомагати ЗСУ та спільно наближати Перемогу – це справа кожного українця.
Від початку війни заклади освіти у нашій громаді активно долучаються до волонтерської діяльності: виготовляють окопні свічки, плетуть сітки та проводять різноманітні благодійні заходи.
Щиро дякуємо освітянам, учням та батькам за надзвичайно вагомий вклад у Перемогу! Пишаємось вами!
Слава Україні!
Героям слава!
![Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/10-4.jpg)
![Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/11-2.jpg)
![Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/12-2.jpg)
![Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/14-2.jpg)
![Гірський та Ревненський ліцеї отримали подяки від 72-ї окремої механізованої бригади](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/15-2.jpg)