Skip to content
0-02-0a-6665e2e83d5cc447f779c88a03e0ecc3374655ed7f6ae9f521ed6c017a510a49_1c6d9dc0ccedd5

Гірський ліс став чистішим

27.04.2020

Цієї суботи, 25 квітня 2020р., Гірський ліс став чистішим

Без жодного анонсу невелика група людей зібралась аби зробити хорошу справу – прибрати ліс. За декілька годин їм вдалось зібрати величезну гору сміття ( на фото видно масштаби зробленої роботи). Зібране сміття вирішили скласти поряд з дорогою, аби КП «Горянин» змогли все зібрати та вивезти. Попередньо ініціатор прибирання лісу, Валентин Лисенко, звернувся до сільського голови Романа Дмитріва з проханням організувати вивіз даного сміття.

На своїй сторінці Фейсбук сільський голова повідомив про вчинок, який заслуговує на повагу, подякував учасникам акції та поділився світлинами з прибирання.

Я вже вкотре висловлюю слова подяки молодому підприємцю, який працює в рідному селі та постійно долучається до всіх заходів щодо його розвитку. Сьогодні ж Валентин Лисенко разом з друзями ( дотримуючись карантинних норм та відповідної дистанції) за декілька годин вичистили ділянку у нашому лісі, продемонструвавши гідний приклад для наслідування! 
Також хочу додати, що Валентин та його друзі не хотіли розголошувати про свій гідний вчинок.
Щиро дякую Валентину, його рідним та друзям за корисну ініціативу. Пишаюсь, що в нашому селі живуть такі люди.
В понеділок все зібране сміття буде вивезене.

 

А ініціатор акції назвав імена учасників та розповів про плани на майбутне!

Valentin Lysenko

Шановний Романе Миколайовичу. Дякую Вам за добрі слова. Оскільки акція, яку ми не афішували, стала відомою, хочеться, аби громада знала й про інших її учасників: це
Ремень Михайло, Попадько Дмитро,
Гамза Олександр, Андріяко Євген, Головень Валентина, Лисенко Олександр,
Васильчук Дмитро, а також родина Трохименків у повному складі-Дмитро та Марина з двома помічниками – Костею (7 років) та Нікітою (2 роки!).
Попри те, що два роки тому ліс прибирали волонтери, вчора на кількох гектарах було зібрано майже два причепи сміття.
Шановні односельці, лісовий масив – єдина природна рекреація в нашому населеному пункті. За складної ситуації з забрудненням довкілля, здоров‘я лісу -рівнозначне нашому здоров‘ю.
Відпочиваючи в ньому, не залишайте сміття і не паліть багаття. Наслідки пожеж у Чорнобильській зоні та на Житомирщині переконують, що ліс займається легко, а гасити його вкрай важко.
Ми збираємося й надалі проводити такі заходи Приєднуйтеся до нас. Про дату наступного прибирання повідомимо через соціальні мережі та оголошення.