Гірський інклюзивно-ресурсний центр отримав допомогу від Бориспільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

04.01.2023

У відповідь на звернення начальника Управління гуманітарного розвитку Ольги Плахотнюк, команда організації провела оцінку потреб закладу і для більш продуктивного проведення корекційних занять, надала суттєву допомогу в обладнанні. Це стало можливим в рамках мінігранту “Допомога дітям”.
Щоб покращити якість психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг в інклюзивному центрі та створити кращі умови для 16 діток з особливими освітніми потребами, організація передала великий дидактичний набір Фребеля, логопедичний набір, зонди для постановки звуків, дитячі балансборди, масажний пістолет, механічну бігову доріжку, орбітрек, велотренажер та реабілітаційний міні-тренажер.
Сільський голова Роман Дмитрів подякував представникам організації Юлії Скибун та Аліні Пахолюк за допомогу та сприяння у підтримці вихованців інклюзивного центру. “Незважаючи на військову агресію рф та воєнний стан, наш інклюзивний центр продовжує функціонувати, адже це напрямок, який не може чекати і має постійно розвиватись. Дякую Бориспільській організації Товариства Червоного Хреста за неоціненний внесок і співпрацю”, – зазначив він.
Організація вже не вперше допомагає Гірській громаді. Сьогодні Юлія Скибун та Аліна Пахолюк відвідали також Ревненське відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування та надання соціальних послуг і передали закладу засоби гігієни та пральний порошок.
Щиро дякуємо Товариству Червоного Хреста України за постійну допомогу та увагу до наших мешканців.