Гірську громаду відібрали для участі в програмі «Громада 4.0»

16.03.2023

«Громада 4.0» — п’ятимісячна акселераційна програма для представників органів місцевого самоврядування, яка допоможе створити та імплементувати диджитальні проєкти для громад задля забезпечення стійкості під час війни та потреб відбудови у майбутньому.

Для участі у програмі нашу громаду обрали серед майже 300 претендентів.

Аліна Коссаковська, начальник відділу розвитку інфраструктури, інвестицій та житлово-комунального господарства, Яна Чівільдєєва, начальник відділу ЦНАП, Олександр Стрельніков, інспектор з благоустрою, – братимуть участь у програмі з власним проєктом створення геоінформаційної системи (ГІС). Після створення та впровадження цієї ГІС частина адміністративних послуг буде надаватись в онлайн форматі.

Наші спеціалісти приєднаються до всеукраїнського руху цифрової трансформації, будуть впроваджувати технології, які вже існують, та розробляти нові диджитал-рішення в розрізі своєї громади, а також отримають наставників, які поділяться знаннями й досвідом, необхідними для побудови і розвитку проєкту, будуть давати професійні поради та надихати.

«Громада 4.0» реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».