Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів оголошує набір учнів до перших класів

07.04.2022

Електронна реєстрація дітей до першого класу здійснюватиметься через інформаційну систему управління освітою (ІСУО) з 06.04.2022 по 31.05.2022.
Зарахування учнів до першого класу здійснюється до 31 травня 2022 року (за умови наявності відповідних документів).
Після 01.06.2022 буде проводитися дозарахування учнів до закладу за наявності вільних місць.
ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:
На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до закладу. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти (Гірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області), створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
Зверніть увагу:
1. У пункті «Привілеї» розділу «Заява до 1 класу» просимо вказати:
– проживання на території обслуговування закладу “Так” або “Ні”. Якщо “Так” то ввести назву і реквізити документа, що підтверджують проживання за даними адресами;
– навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри (якщо “Так”, то вказати ПІБ дитини) ;
– робота одного з батьків дитини у закладі;
2. Відмітити потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі (за наявності висновку ІРЦ).
3. У пункті «Інші обставини, що є важливими для організації освітнього процесу» розділу «Заява до 1 класу» зазначити «система розвивального навчання» (за потреби).
Інформація про зарахування дитини буде висвітлена упродовж 01-03 червня 2022 року
На першочергове зарахування мають право:
– діти, які проживають на території обслуговування закладу;
– діти, які є рідними братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
– діти працівників закладу освіти.
Заклад спроможний охопити навчанням учнів 1-го класу с. Гора.
Обов’язково прочитайте інструкцію!
Інструкція для батьків:
Зареєструвати дитину до 1 класу: