14.08.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

На виконання Постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», Гірська сільська рада має намір утворити Раду з питань внутрішньо переміщених осіб.
Основним завданням Ради буде:
-сприяння в реалізації громадянських і політичних прав ВПО;
– сприяння діяльності територіальної громади у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО;
– сприяння забезпеченню і захисту прав та інтересів ВПО з питань соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості, психосоціальної, медичної та правової допомоги, та з інших питань.
На даний час триває збір заяв від кандидатів у члени Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих документів, а саме:
– заяви у довільній формі;
– документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
– документ про освіту ( за наявності);
– відомості про контактний номер телефону, електронну адресу ( за наявності)
– довідка про взяття на облік ВПО , або електронна довідка;
– мотиваційний лист кандидата, в якому викладено обгрунтування для обрання його у склад Ради.
Прийом документів здійснюється до 25 серпня 2023 р. на електронну адресу gora.szn@gmail.com