Гірська громада «живим коридором» провела Героя в останню путь до місця спочину

13.09.2022

Гірська громада «живим коридором» провела Героя в останню путь до місця спочину Житель Ревного 45-річний Олександр Савчук загинув під Ізюмом, захищаючи від російських окупантів незалежність України. Він з 2015 року воював в зоні анти-терористичної операції на Донеччині.
13 вересня попрощатися з хоробрим воїном, захисником України прийшли його побратими, односельці, рідні та близькі, колеги, друзі та знайомі.
Щоб віддати шану Герою, мешканці створили “живий коридор” і зустрічали із сльозами на очах.Гірська громада «живим коридором» провела Героя в останню путь до місця спочину
“До останнього подиху наші воїни виборюють свободу, їм не забракне сміливості і їх не зламати. Але ціна за цю свободу – надто висока. Пам’ятайте про це та цінуйте”, – написав на своїй сторінці у фейсбук сільський голова Роман Дмитрів.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
Спочивай з миром, Олександре.
Вічна пам’ять…