06.12.2022

Гірська громада потрапила в інвестиційний проєкт щодо розвантаження електромережі та заміни електроопорРоман Дмитрів:
Хочу поділитись приємною новиною: Гірська громада потрапила в інвестиційний проєкт щодо розвантаження електромережі та заміни електроопор. Цим проєктом ми займались кілька років і, нарешті, незважаючи на воєнний стан, наша громада отримає розвантажувальні трансформаторні підстанції і нові електроопори. Це вкрай необхідно, враховуючи перебої з електропостачанням.На час виконання робіт, підрядник буде здійснювати планові відключення електроенергії (графік сьогодні буде опублікований на сайті сільської ради в розділі оголошення). Прошу з розумінням поставитись до виконання робіт, адже вони спрямовані на розвантаження наших ТП.
Висловлюю подяку ДТЕК “Київські регіональні електромережі”, усім, хто долучився і сприяв втіленню цього проєкту.