Гірська громада отримала пожежний автомобіль від громади Ферштеттен

03.03.2023

Гірська громада отримала пожежний автомобіль від громади ФерштеттенВ колективі Гірської МПО сьогодні свято!
В них з’явився бойовий побратим – пожежний автомобіль! Сучасний і просторий він стане надійним другом для наших пожежних. Ключі отримав водій пожежної охорони Геннадій Мазур.
Цей автомобіль – подарунок від дружньої громади Ферштеттен у Німеччині. Тривала робота з налагодження співпраці з європейським партнером дала свої перші і дуже вагомі результати.
У розпорядженні МПО був лише один автомобіль, який залучався, крім території громади, до ліквідації пожеж в усьому районі. Наявність другого автомобіля значно збільшить ресурсну потужність пожежної охорони.Гірська громада отримала пожежний автомобіль від громади Ферштеттен
Щиро дякуємо громаді Ферштеттен і її меру Ларсу Брюгнеру за неймовірний подарунок та за те, що він вірить у нас і допомагає Україні!
Дякуємо Костянтину Любарцю і Володимиру Саську за надійний супровід авта до нового дому!